Koupit kurz jako dárek

Věříte, stejně jako my, že dobrá paměť je v dnešní době základem úspěchu? Chtěli byste věnovat dárek, který zůstane na celý život? Darujte kurz Školy paměti!

Postup je jednoduchý:

 1. Vyberte si požadovaný kurz a termín. Pokud chcete výběr termínu nechat na obdarovaném, zaškrtněte možnost Termín si vybere později sám obdarovaný.
 2. Pokud nevíte, zda pro obdarovaného vybrat prezenční, anebo online kurz, zvolte prezenční a zaškrtněte možnost "Termín si později vybere sám obdarovaný". Takto si pak obdarovaný sám bude moci zvolit, zda se chce zúčastnit prezenčního nebo online kurzu.
 3. Pokračujte a dokončete objednávku. Do objednávky zadejte své údaje, ne údaje obdarovaného. Na zadaný e-mail přijde okamžitě po dokončení objednávky potvrzení, takže by překvapení bylo prozrazeno. Po přijetí platby na náš účet Vám pošleme e-mailem dárkový poukaz, který si vytisknete a darujete obdarovanému (můžete si jej také stáhnout níže).
 4. Pokud jste vybrali konkrétní termín, je tímto hotovo a místo na kurzu máte rezervováno. V případě, že jste zvolili možnost, že termín si vybere později sám obdarovaný, najdete v e-mailu kromě dárkového poukazu také unikátní kód. Pomocí něj se může obdarovaný přes naše webové stránky přihlásit na jakýkoliv volný termín, který si sám vybere.

Darujte svým blízkým dobrou paměť! Ať mají, stejně jako Vy, ještě dlouho na co vzpomínat

Termín si vybere později sám obdarovaný

Nejbližší kurzy

 • Darujte dobrou paměť!

  Chtěli byste věnovat originální dárek, který zůstane na celý život?

  Darujte kurz Školy paměti!

  Koupit kurz jako dárek

Chtěli byste se naučit 100 a více slovíček za méně než hodinu? A mít je navždy uložená v paměti?

Aplikace 2000 SLOVÍČEK

Učte se cizí slovíčka pomocí vtipných a absurdních příběhů. Půjde vám to lépe, bude vás to bavit a zapamatujete si je už navždy.

Tajemství dobré paměti

7 praktických ukázek, jak si okamžitě zlepšit paměť o 100 %