Nemůžete si často zapamatovat jednoduché věci? · Bojíte se, že zapomenete něco důležitého? · Učí se Vám těžko cizí jazyk? · Zapomínáte naučená slovíčka? · Nevíte, jak trénovat svou paměť?

V kurzech Školy paměti se naučíte jak využít kapacitu paměti v mnohem větším rozsahu než doposud. Naučíte se paměťové techniky, které Vám pomohou zapamatovat si čísla, data, slovíčka, obličeje, či jména. Otestujete si svou paměť, dozvíte se tipy na trénování paměti a naučíte se, jak svou paměť zlepšit.


Jakub Pok, ředitel a lektor Školy paměti

Paměťové techniky jsou velmi dobře pochopitelné a fungují u každého bez rozdílu věku. Chce to jen být otevřený novým metodám, nikdo nás totiž nikdy neučil, jak se máme správně učit. Pochybnosti rychle mizí a lidé odcházejí z kurzů nadšeni. Když se pak pravidelně věnují krátkému tréninku, výsledky jsou ohromující!

Jakub Pok, zakladatel a lektor Školy paměti


Vyberte si z našich kurzů:

Základní kurz

Připadá Vám, že zapomínáte? Potřebujete se učit na maturitu či státnice? Nejde Vám učení? Chcete se naučit techniky, jak si lépe a efektivněji zapamatovat informace? Právě pro vás je připraven Základní kurz Školy paměti.

Více informací

Pokročilý kurz

Kurz pro pokročilé je určen účastníkům Základních kurzů Školy paměti. Cílem kurzu je rozšířit a prohloubit znalosti již naučených technik tak, aby se účastníci stali opravdovými mistry paměťových technik.

Více informací

Cizí jazyky

Specializovaný kurz zaměřený na učení cizích jazyků. Naučíme Vás speciální techniky a postup, který Vám umožní se několikanásobně rychleji naučit základní množství slovíček a frází, které budete potřebovat.

Více informací

Jména a obličeje

Naučíme Vás, jak si s lehkostí zapamatovat jména a obličeje. Díky tomu získáte nejen respekt ostatních, ale také potřebnou sebedůvěru. Poznáte, že klasické „na jména já nemám paměť“ je jen pouhou výmluvou!

Více informací

Co říkají naši absolventi:

Moc děkuji :-) Kdybych nezažila, nevěřím...
Soňa (Základní kurz)
Zboření mýtů a hranic!
Jiřina (Základní kurz)
Všechno závisí na způsobu podání, umění získat pozornost, koncentraci účastníků a nadchnout je pro věc. Vy sám jste mým vzorem a motivací.
Vojta (Základní kurz)

Kde jste o nás mohli slyšet:

img/ref-kraus.jpg

Show Jana Krause
TV Prima22. května 2011

Podívejte se, jak si Jan Kraus asocioval chleba s palcem u nohy a pomocí techniky Školy paměti si zapamatoval celý nákupní seznam.

img/ref-nejchytrejsi-cech.jpg

Nejchytřejší čech
Česká televize26. dubna 2014

Zapamatuje si trenér paměti Jakub Pok balíček 52 karet v přesném pořadí? Podívejte se na krátké video z pořadu České televize Nejchytřejší Čech z 26. dubna 2014.

img/ref-gejzir.jpg

Jakub Pok v pořadu Gejzír
Česká televize29. října 2014

Ze života našeho trenéra paměti Jakuba Poka - zajímá vás, jak trénuje techniku na zapamatování obličejů v kavárnách, jaké jsou jeho rekordy a co rád dělá ve volném čase?

Nejbližší kurzy

 • Kurz cizích jazyků

  1. prosince 2018 - 2. prosince 2018, Praha

  OBSAZENO

 • Základní kurz

  8. prosince 2018 - 9. prosince 2018, Praha

  OBSAZENO

 • Základní kurz

  19. ledna 2019 - 20. ledna 2019, Praha

  OBSAZENO

 • Kurz cizích jazyků

  26. ledna 2019 - 27. ledna 2019, Praha

  POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA


  Více o kurzu Přihlásit se

 • Základní kurz

  23. února 2019 - 24. února 2019, Brno


  Více o kurzu Přihlásit se

 • Kurz cizích jazyků

  9. března 2019 - 10. března 2019, Brno


  Více o kurzu Přihlásit se

 • Chtěli byste věnovat originální dárek, který zůstane na celý život?

  Darujte kurz Školy paměti!

  Koupit jako dárek